Loading

امیر مصدق سرپرست کمیته ووکوتورین شد

December 19, 2018 / 0 COMMENTS / 782 VIEWS

محمود رشیدی ریاست فدراسیون ورزش‌های رزمی حکم ریاست امیر مصدق را به عنوان سرپرست کمیته وکوتورین جمهوری اسلامی ایران، به وی اهداء کرد.

به گزارش ورزش از نگاه دو، در جلسه ای که بعدازظهر دوشنبه ۹۷/۹/۲۶ با حضور محمود رشیدی ریاست فدراسیون ورزش‌های رزمی و همچنین حمیدرضا کیومرثی سرپرست نایب رئیس مردان و فرهنگ شادنیا دبیر فدراسیون ورزشهای رزمی و دکتر امینی مشاور عالی و مسئولین این فدراسیون، برگزار شد، امیر مصدق که از قهرمانان جهان در رشته رزمی است، به عنوان سرپرست کمیته وکوتورین فدراسیون ورزش‌های رزمی انتخاب شد و ابلاغ رسمی ریاست این رشته به او اهدا شد .

در این جلسه محمود رشیدی ریاست محترم فدراسیون ورزش‌های رزمی، سرپرستی کمیته وکوتورین را که Member OCA (شورای المپیک آسیا) است، به امیر مصدق که از قهرمانان کیک بوکسینگ جهان و پیشکسوتان ورزشهای رزمی و همچنین از کارشناسان خبره حوزه رزمی است و جایگاه ویژه‌ای در ورزش‌های رزمی دارد، واگذار کرد و با بیان اهمیت این رشته و فعالیت این کومیته، از امیر مصدق به عنوان یکی از بهترین ها در رشته رزمی یاد کرد و تصریح کرد : من یقین دارم با حضور امیر مصدق در این کومیته شاهد اتفاقات خوب و پیشرفت های چشمگیری در آینده نزدیک خواهیم بود .

لازم به ذکر است، این رشته از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و پروفسور هوانگ که نایب رئیس اول شورای المپیک آسیاست به عنوان رئیس فدراسیون جهانی این رشته است .
رشته وکوتورین در Beach Olympic Games 2016 نیز حضور داشت و جزء رشته های معتبر است که زیر نظر المپیک فعالیت دارد و قرار است این رشته در بازیهای مختلف رسمی حضور پیدا کند .

Category: Uncategorized

add a comment